O mnie

Łukasz Luk Chrząszcz Wodzisław ŚląskiCześć! Nazywam się Łukasz Chrząszcz, ale mów mi po prostu Luk. Pomimo, że zbliżam się do 30-stki, to kasjerki ciągle pytają o dowód :)

Z dobrym wynikiem ukończyłem studia na kierunku zarządzanie i marketing Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach. Oczywiście zaoczne, aby mieć czas na pracę i hobby. Pracuję w swoim zawodzie: jestem sam sobie sterem, żeglarzem, okrętem. Lubię książki, strzelectwo i piwa rzemieślnicze. Od 2018 roku jestem radnym Wodzisławia Śląskiego.

Pracowałem jako szeregowy pracownik w gastronomii, specjalista ds. marketingu w klubie piłkarskim i sklepie rowerowym, prowadziłem małą knajpkę. Obecnie rozwijam portal gastronomiczny Managero.pl, serwis Jakirowerkupic.pl i kilka innych projektów. Na blogu dzielę się wiedzą, doświadczeniem oraz umiłowaniem dla wolność i rozumu.

w mojej dawnej knajpce
z synem Piotrkiem

Będę pracował do końca życia, mam więc sporo czasu na zostanie nierobem :) Jestem w posiadaniu syna, którego wychowuję po swojemu i marzeń, które nadają sens mojemu życiu. Pierwsze z marzeń już spełniłem – pracuję na własny rachunek i cieszę się z każdego poranka. W przyszłości chcę założyć fundację wspierającą osoby jąkające, jako poseł zmieniać Polskę na wolnościową oraz zagrać Odrą Wodzisław w europejskich pucharach :))

Na forum Managero.pl/f bezpłatnie pomagam osobom, które otwierają biznes lub prowadzą knajpkę. Oczywiście priorytetowo traktuję moich czytelników, więc już dziś zapraszam Cię do zostania nim!

Jeśli profesjonalnie podchodzisz do otwarcia lokalu i liczysz na fachową pomoc, to napisz do mnie: kontakt(@)managero.pl. W ciągu 48h skontaktuję Cię z zaufanym specjalistą z Twojej miejscowości. W innych sprawach pisz po prostu na mój e-mail: luk(@)niepoddawajsie.pl

Warto żebyś wiedział, że treści zawarte na tym blogu są wyłącznie wyrazem osobistych poglądów autora i nie stanowią „rekomendacji” w rozumieniu przepisów Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, lub ich emitentów (Dz. U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715). Pamiętaj, że sam podejmujesz decyzje inwestycyjne na własną odpowiedzialność. Kopiowanie i powielanie tekstów bez zgody autora jest niemile widziane, tak samo jak spam, reklama szemrana i chamstwo w komentarzach.