Promocje bankowe 2018 w jednym miejscu – zarabiaj na bankach

Promocje bankowe w grudniu 2018 roku, czyli zestawienie produktów bankowych, za które można otrzymać premie i nagrody pieniężne. Zarabiaj na bankach w inteligentny sposób.

Promocje bankowe / Konta osobiste / Konta firmowe / Abonament tel / Lokaty / Kredyty


Kusiło mnie, aby dodać clickbaitowy tytuł w stylu “Zarabiają na bankach tysiące złotych. Bankierzy ich nienawidzą. [ZOBACZ JAK]”, ale ostatecznie zostałem przy normalnym nazewnictwie ;) Nie każdy wie, że na otwarciu konta w banku czy założeniu lokaty można zarobić. Kwoty, które można zarobić na bankowych promocjach przewyższają standardowe oferty lokat. Promocje bankowe są z reguły kierowane do nowych klientów. Jako, że banków jest sporo, to kilka razy w roku można zarobić na otwarciu konta czy lokaty kilkadziesiąt do kilkuset złotych w jednym banku.

Z artykułu dowiesz się:

 1. które promocje są aktualnie dostępne – comiesięczna aktualizacja!
 2. czy opłaca się aktywnie uczestniczyć w promocjach bankowych,
 3. jakie produkty bankowe są oferowane w promocji.

Inne artykuły, które mogą Cię zainteresować:

Promocje bankowe GRUDZIEŃ 2018

Banki w poniższym zestawieniu zostały uszeregowane alfabetycznie. Promocje bankowe posiadają unikatowe zasady i ramy czasowe. Zwróć na nie uwagę podczas składania wniosków. Każdy wniosek możesz wypełnić online.

ALIOR BANK

alior bank promocja bankowa

 • Oferta: 100 zł za otwarcie konta Konto Jakże Osobiste + 1% moneybacku
 • Termin: 30.09.2018r
 • Dla kogo: dla osób, które w okresie 2 lat przed datą złożenia wniosku o otwarcie Konta Jakże Osobistego nie posiadały konta w Alior Banku oraz Kantorze Walutowym Alior Banku, a także nie posiadała Karty Kibica Alior Bank.

Szczegóły promocji

Aby zgarnąć 100 zł za założenie konta, należy spełnić kilka warunków:

 • w ciągu 60 dni od podpisania umowy (jednak nie później jak do 30 grudnia 2018) zapewnić wpływy na konto na łączną sumę co najmniej 1000 zł,
 • wykonać co najmniej 3 płatności bezgotówkowe kartą wydaną do konta lub BLIKiem.

O przyznaniu nagrody bank powiadomi Cię e-mailem nie później niż do 30.01.2018. W ciągu 5 dni roboczych od otrzymania powiadomienia będziesz musiał na stronie promocji przekazać dane Konta Jakże Osobistego do wypłaty nagrody. Nagrodę otrzymasz w ciągu 14 dni.

Dodatkowo możesz otrzymać zwrot za zakupy w wysokości 1%, wystarczy że zapłacisz telefonem. Maksymalna kwota zwrotu w miesiącu może wynieść 20 zł.

Konto Jakże Osobiste – opis

Konto Jakże Osobiste kosztuje 0 zł pod warunkiem uzyskiwania wpływu z innego banku minimum 1500 zł, w przeciwnym razie za konto zapłacisz 10 zł. Konto jest też darmowe bez dodatkowych warunków dla osób, które nie ukończyły 26 roku życia. Karta debetowa będzie darmowa, jeśli w danym miesiącu wykonasz transakcje na kwotę min. 300 zł. W innym wypadku zapłacisz za kartę 5 zł.  Wypłaty z bankomatów są darmowe wyłącznie w bankomatach Alior Banku.

Jak wziąć udział w bankowej promocji Alior Banku

Wypełnij wniosek online o założenie Konta Jakże Osobistego w Alior Banku wraz z kartą debetową. Masz na to czas do 30.09.2018. Po wypełnieniu formularza promocji, otrzymasz na e-mail link aktywacyjny. Klikniesz w niego i zostaniesz przeniesiony na stronę, gdzie wyślesz wniosek o Konto Jakże Osobiste. Pamiętaj również o wyrażenie zgód, m.in.:

 • na ujawnienie Organizatorowi informacji objętych tajemnicą bankową w zakresie potwierdzenia Organizatorowi przez Alior Bank faktu otwarcia przez Uczestnika Produktu Alior Bank w ramach Promocji i spełnienia warunków Promocji określonych w Regulaminie.

BGŻ PARIBAS

bgż promocja bankowa

 • Oferta: do 250 zł za aktywne korzystanie z Konta Maksymalnego
 • Termin: 31.08.2018r
 • Dla kogo: osoby, które nie były posiadaczem konta w BGŻ przez ostatnie 24 miesiące

Szczegóły promocji

Bank BGŻ Paribas oferuje 240 zwrotu na konto za aktywne korzystanie z Konta Maksymalnego. Na tę sumę składają się dwie części:

 • 100 zł za regularne zasilania konta sumą minimum 1000 złotych w każdym z miesięcy wrzesień – grudzień 2018. Maila z informacją o przyznaniu Nagrody otrzymasz do 17 grudnia 2018 r., a przelew w wysokości 100 zł otrzymasz do 31 grudnia 2018 r.
 • 150 zł za częste transakcje kartą płatniczą do Konta Maksymalnego, co oznacza minimum 5 transakcji na łączną kwotę min. 300 zł. Przez 6 kolejnych miesięcy (pod warunkiem wykonania min. 5 transakcji na kwotę 300 zł) otrzymasz premię w wysokości 1 zł od każdej transakcji bezgotówkowej kartą o wartości min. 5 zł. Zatem maksymalnie możesz dostać 25zł/m-c.

Konto Maksymalne BGŻ – opis

Konto Maksymalne, które musisz założyć aby zdobyć 150 zł, może być w pełni darmowe. Bank pobiera opłatę za kartę w wysokości 12 zł, ale można niej uniknąć. Zwolnieni z niej są osoby poniżej 26 roku życia oraz te, które wydadzą kartą min. 300 zł w miesiącu.

 • prowadzenie konta – 0 zł,
 • karta debetowa – 0 zł (do 26 roku życia, dla pozostałych po dokonaniu transakcji na kwotę min. 300 zł w miesiącu) / 12 zł,
 • wypłaty z bankomatów BGŻ oraz Planet Cash – 0 zł / w pozostałych – 5 zł.

Jak wziąć udział w bankowej promocji BGŻ

Wypełnij wniosek online o założenie Konta Maksymalnego w BGŻ wraz z kartą debetową. We wniosku podaje swoje dane, zgodne z tymi w dowodzie osobistym. Aby wziąć udział w Sprzedaży premiowej (150 zł za częste transakcje), musisz zaznaczyć na wniosku otwarcie konta zgody marketingowe nr 1 i 5. Do wniosku musisz dołączyć skan dowodu osobistego. Następnie przyjedzie do Ciebie kurier z umową. Umowę podpiszesz wyłącznie poprzez kuriera.

bgż promocja bankowa

 • Oferta: 150 zł za aktywne korzystanie z Konta Maksymalnego
 • Termin: 31.08.2018r
 • Dla kogo: osoby, które nie były posiadaczem konta w BGŻ przez ostatnie 24 miesiące

Szczegóły promocji

Bank BGŻ Paribas oferuje 150 zwrotu na konto za podpisanie umowy na otwarcie Konta Maksymalnego oraz dokonanie drobnych transakcji kartą. Za każdą transakcję na minimum 5 zł dziennie, bank zwróci 1 zł. W danym miesiącu musisz wydać do co najmniej 300 zł w minimum 5 transakcjach kartą. W jednym miesiącu bank może zwrócić maksymalnie 25 zł, czyli 150 zł będziesz zbierał przez 6 miesięcy. Premia będzie wypłacana co miesiąc. Szczegóły oferty znajdziesz w regulaminie promocji.

Konto Maksymalne BGŻ – opis

Konto Maksymalne, które musisz założyć aby zdobyć 150 zł, może być w pełni darmowe. Bank pobiera opłatę za kartę w wysokości 12 zł, ale można niej uniknąć. Zwolnieni z niej są osoby poniżej 26 roku życia oraz te, które wydadzą kartą min. 300 zł w miesiącu.

 • prowadzenie konta – 0 zł,
 • karta debetowa – 0 zł (do 26 roku życia, dla pozostałych po dokonaniu transakcji na kwotę min. 300 zł w miesiącu) / 12 zł,
 • wypłaty z bankomatów BGŻ oraz Planet Cash – 0 zł / w pozostałych – 5 zł.

Jak wziąć udział w bankowej promocji BGŻ

Wypełnij wniosek online o założenie Konta Maksymalnego w BGŻ wraz z kartą debetową. We wniosku podaje swoje dane, zgodne z tymi w dowodzie osobistym. We wniosku musisz wyrazić zgodę na otrzymywanie informacji handlowych poprzez SMS oraz e-mail. Do wniosku musisz dołączyć skan dowodu osobistego. Następnie przyjedzie do Ciebie kurier z umową. Umowę podpiszesz wyłącznie poprzez kuriera.

CITIBANK

simplicity promocja bankowa 400 zl

 • Oferta: 400 zł za wyrobienie karty kredytowej Simplicity dla osoby fizycznej lub firmy
 • Termin: 13.09.2018r
 • Dla kogo: osoby, które od 1 czerwca 2015 roku nie posiadały karty kredytowej w Citibanku, posiadają min. 18 lat, dochód netto min. 1200 zł, zatrudnienie min. 3 m-ce. W przypadku firm – prowadzenie DG minimum 2 lata i zarobki min. 2500 zł netto.

Szczegóły promocji

Aby otrzymać 300 zł, do końca drugiego miesiąca po miesiącu, w którym podpisałeś umowę, musisz spełnić kilka warunków:

 • zalogować się co najmniej raz w bankowości internetowej Citibank Online lub przez aplikacją mobilną Citi Mobile,
 • przez 2 kolejne miesiące od daty podpisania umowy, w każdym z miesięcy, musisz wykonać min. 5 transakcji bezgotówkowych kartą kredytową (w sklepach stacjonarnych lub przez internet),

Dodatkowe 100 zł otrzymasz, jeśli w powyższym czasie wydasz kartą min. 2000 zł. Do zdobycia jest zatem łącznie 400 zł. Nagrodę otrzymasz do końca miesiąca po miesiącu spełnienia ostatniego warunku poprzez zasilenie rachunku karty kredytowej.

Karta kredytowa City Simplicity – opis

Karta kredytowa w Citibanku jest całkowicie darmowa. Nie ma opłaty rocznej, bez opłat za przypomnienia o braku spłaty karty i bez opłat za powiadomienia SMS.

Jak wziąć udział w bankowej promocji Citibank

Wypełnij wniosek online o wydanie karty kredytowej Citibank i zaczekaj na kontakt telefoniczny ze strony banku (ok. 5 dni roboczych). Umowę podpisujesz za pośrednictwem kuriera lub elektronicznie – jak wolisz.

IDEA BANK

idea bank promocja 600 zł

 • Oferta: 600 zł za założenie konta firmowego FIRMA TO JA
 • Termin: bezterminowo
 • Dla kogo: osoby fizyczne prowadzące jednoosobową działalność gospodarczą

Szczegóły promocji

Aby otrzymać premię 600 zł, należy wykonać jedną z poniższych czynności lub transakcji:

 • utrzymywanie średniego miesięcznego salda na rachunku w kwocie:
  – od 5000,00 zł do 10 000,00 zł – premia 10,00 zł,
  – od 10 000,01 zł do 15 000,00 zł – premia 20,00 zł,
  – od 15 000,01 zł do 30 000,00 zł – premia 30,00 zł,
  – powyżej 30 000,01 zł – premia 40,00 zł;
 • wpłata gotówki we wpłatomacie na Konto FIRMA TO JA – premia 20,00 zł od każdej wpłaty jednorazowej nie niższej niż 1000 zł;
 • przelew do Zakładu Ubezpieczeń Społecznych (ZUS) lub urzędu skarbowego (US) z Konta FIRMA TO JA – premia 30,00 zł od pierwszego przelewu w miesiącu;
 • wystawienie i opłacenie faktury na Konto FIRMA TO JA poprzez Bankowość Elektroniczną – premia 20,00 zł za każdą poprawnie wystawioną i opłaconą fakturę na kwotę nie niższą niż 100 zł.

Konto Firma To Ja – opis

Konto Firma to Ja jest darmowe, opłata za prowadzenie rachunku nie występuje. Opłata za kartę debetową wynosi 4,99 zł na miesiąc, ale można jej uniknąć. Warunkiem jest wykonanie debetową kartą płatniczą co miesiąc transakcji bezgotówkowych na łączną kwotę nie niższą niż 400 zł lub dokonania wpłat gotówki w wyznaczonych wpłatomatach na kwotę nie niższą niż 1000 zł.

Jak wziąć udział w bankowej promocji Firma To Ja

Wypełnij formularz na stronie Ideabank.pl, wybierz sposób zawarcia umowy rachunku (z wykorzystaniem przelewu identyfikacyjnego z innego banku, kurierem, lub w oddziale Banku). Zaloguj się do Bankowości Internetowej i korzystaj aktywnie ze swojego nowego konta.

ING BANK ŚLĄSKI

ing bank 140 zł promocja

 • Oferta: do 140 zł za założenie konta osobistego w ING
 • Termin: 31.10.2018r
 • Dla kogo: osoby, które od 28.02.2017 r. do 31.07.018 r. nie posiadały lub współposiadły w Banku któregokolwiek z następujących kont osobistych Konto z Lwem: Direct, Komfort, Premium, Klasyczne, Student, Mobi

Szczegóły promocji

Są to w sumie trzy akcje promocyjne ING:

 • 100 zł za założenie konta – do 28.02.2019 wykonaj transakcje bezgotówkowe kartą lub BLIK na łączną kwotę min. 1000 zł w przypadku konta Direct lub Komfort lub 8 takich transakcji w przypadku konta Mobi. Nie możesz zamknąć konta i karty przed dniem, w którym zostanie wypłacona premia.
 • 20 zł za transakcje Blikiem – spełnienie warunku powyżej + min. 3 transakcje BLIKiem w internecie.
 • 20 zł za wpływ z wynagrodzenia – spełnienie obu powyższych warunków + wpływ wynagrodzenia min. 1000 zł dla kont Direct lub Komfort lub min. 1 wynagrodzenie lub stypendium dla konta Mobi.

Konto ING Direct lub Komfort – opis

Konto Direct jest bezpłatne, ale po spełnieniu warunku – trzeba zapłacić kartą na łączną sumę 300 zł w danym okresie rozliczeniowym. Bez tej czynności opłata za kartę wyniesie 7 zł .

Jak wziąć udział w bankowej promocji ING

Aby zarobić 140 zł na otwarciu konta: wypełnij wniosek online i przystąp do promocji. Nagrody będą wypłacane do 8 kwietnia 2019 roku.

mBANK – konto osobiste

konto mbank promocja 150 zł

 • Oferta: do 150 zł premii za otwarcie eKonta w mBanku
 • Termin: 19.01.2019r
 • Dla kogo: dla osób, które od 1.01.2016 do dnia wysłania wniosku nie miały w mBanku konta

Szczegóły promocji

Zdobycie 160 zł zostało podzielone na dwa etapy:

 • 150 zł – 10 zł za każde 5 transakcji kartą w miesiącu, premia nie może jednak wynieść więcej niż 30 zł na miesiąc. W ciągu 5 miesięcy możemy uzbierać 150 zł. Oprócz tego, w każdym z tych miesięcy musisz spełnić 2 warunki:
  mieć wpływ na konto nie mniej 1000 zł (jednorazowo) z innego banku niż mBank i co najmniej raz w miesiącu zalogować się do aplikacji mobilnej mBanku.
 • 10 zł – jeśli po otwarciu eKonta otworzysz w terminie miesiąca konto oszczędnościowe Moje Cele i wykonasz na nim 1 transakcję.

eKonto Standard i eKonto Plus – opis

Prowadzenie obydwu kont jest darmowe pod warunkiem, że wykonasz co najmniej 5 transakcji miesięcznie. W innym wypadku koszt karty wyniesie 4 zł. Różnica między eKontem Standard i Plus leży w bankomatach. W rachunku Plus masz bankomaty za darmo, o ile będziesz posiadał miesięczny wpływ min. 1000 zł, w innym wypadku opłata za konto wyniesie 5zł/mc. W taryfie Standard konto za darmo bez dodatkowych wpływów, ale za bankomaty inne niż mBank, Euronet i BZ WBK są pobierane opłaty.

Jak wziąć udział w bankowej promocji mBanku

Aby zarobić 150 zł za otwarcie konta osobistego: złóż wniosek o otwarcie jednego z kont osobistych: eKonto Standard lub eKonto Plus z kartą płatniczą. Następnie masz do wyboru zawarcie umowy przez kuriera lub placówkę banku.

mBANK – konto firmowe

mbank 100 zł promocja

 • Oferta: do 150 zł zwrotu za otwarcie konta firmowego w mBanku
 • Termin: bezterminowo
 • Dla kogo: wykluczone z promocji są tylko te osoby, które posiadały rachunek firmowy mBiznes dla danego numeru NIP na dzień 02.04.2018

Szczegóły promocji

Zdobycie 150 zł zostało podzielone na kilka etapów:

 • 100 zł – w okresie 30 dni od dnia podpisania umowy należy opłacić składki ZUS na minimum 250 zł z nowo otwartego rachunku firmowego oraz wykonać 1 płatność kartą debetową.
 • 50 zł – za otworzenie konta z polecenia innej osoby. Podczas rejestracji należy wpisać kod polecenia osoby zarejestrowanej w programie PolecamBank.

Konto firmowe mBiznes – opis

Przez pierwsze 12 miesięcy konto w mBanku jest za darmo. Za kartę płatniczą nie płacisz, jeśli w miesiącu wydasz nią min. 200 zł. Wypłaty z bankomatów Euronet, PlanetCash, mBank i BZ WBK są za darmo. Za wypłaty w pozostałych jest pobierana prowizja 3% min. 5 zł.

Jak wziąć udział w bankowej promocji mBanku

Aby zarobić 150 zł za otwarcie konta osobistego: złóż wniosek o otwarcie konta mBiznes z płatniczą. Znajdź znajomego, który ma konto z mBanku i we wniosku podaj jego kod polecający. Umowę możesz podpisać przez kuriera w placówce banku.

PKO BP

pko bp promocja 2000 zl

 • Oferta: do 2000 zł premii za założenie konta firmowego w PKO BP
 • Termin: 14.08.2018r
 • Dla kogo: jednoosobowe działalności gospodarcze (w tym wolne zawody i rolnicy), które na dzień 15.06.2018 nie posiadały w PKO BP konta firmowego

Szczegóły promocji

Twoja firma może zyskać w promocji nawet 2000 zł, ale jest to rozłożone na rok:

 • 500 zł – za podpisanie umowy leasingowej na kwotę minimum 10000 zł,
 • 25 zł – za przystąpienie do programu ZenCard,

przez 12 następnych miesięcy:

 • 300 zł (25 zł /mc) – za przelewy do ZUS na min. 250 zł co miesiąc,
 • 300 zł (25 zł /mc) – za przelewy do US na min. 250 zł co miesiąc,
 • 300 zł (25 zł /mc) – za transakcje walutowe min. 10000 zł w miesiącu,
 • 300 zł (25 zł /mc) – za transakcje kartą kredytową PKO Euro Biznes na łączną kwotę min. 500 zł w miesiącu,
 • 300 zł (25 zł /mc) – za przyjmowanie płatności kartami na terminalu eService na kwotę minimum 2000 zł w miesiącu.

Bank wypłaci premię do 30 dnia miesiąca następnego po miesiącu, w którym spełnisz warunki promocji. Premia za pierwszy miesiąc, w którym otwarłeś rachunek firmowy zostanie przekazana w ciągu 90 dni od daty zakończenia miesiąca, za który należna jest premia. Zdobyte pieniądze musisz opodatkować, czyli ująć w przychodach firmy i zapłacić podatek w urzędzie skarbowym.

Rachunek firmowy PKO BP – opis

Firmy, które działają krócej niż 12 miesięcy mogą przez 6 miesięcy prowadzić PKO Konto Firmowe za darmo bez dodatkowych warunków. Po 6 miesiącach koszty są następujące:

 • 0 zł za prowadzenie konta, jeśli zrobisz przelew do ZUS-u i płatność kartą na minimum 500 zł w miesiącu, w innym wypadku koszt wyniesie 25 zł/mc,
 • 0 zł za pierwsze 30 przelewów internetowych krajowych w danym miesiącu, każdy następny 1 zł,
 • 0 zł za wypłaty z bankomatów PKO BP,
 • 0 zł za wpłaty we wpłatomatach (do 50 tys. zł na miesiąc).

Powiadomienia SMS przez 3 miesiące od otwarcia konta są darmowe. Rolnicy prowadzą konto za 0 zł pod warunkiem, że dokonają wpłaty na konto minimum 1 tys. zł w miesiącu. W innym wypadku konto kosztuje 9 zł.

Jak wziąć udział w bankowej promocji PKO BP

Aby zarobić 2000 zł za otwarcie konta firmowego: wypełnij wniosek online wraz z kartą płatniczą PKO Biznes Partner. Umowę musisz zawrzeć do 14.08.2018. We wniosku musisz ponadto zaznaczyć zgody marketingowe.

RAIFFEISEN POLBANK

raiffeisen promocja 550 zł

Szczegóły promocji

Zdobycie 550 zł zostało podzielone na kilka etapów:

 • 50 zł –za transakcje kartą w sklepach stacjonarnych na kwotę min. 200 zł, które zostaną zaksięgowane do końca drugiego miesiąca następującego po miesiącu, w którym otwarłeś Wymarzone Konto Osobiste,
 • 300 zł – przez 6 pierwszych miesięcy możesz uzyskać moneyback w wysokości 3%, jednak nie więcej niż 50 zł w miesiącu,
 • 150 zł – w dziewiątym miesiącu po otwarciu konta, bank przeleje Ci 150 zł jeśli w pierwszych 6 miesiącach liczonych po 2 miesiącu od otwarcia konta,  zaksięgujesz jednorazowy wpływ na kwotę min. 2000 zł, z tytułu wpłaty gotówkowej lub przelewu przychodzącego z rachunku prowadzonego przez bank inny niż Raiffeisen, dodatkowo w każdym z tych 6 miesięcy musisz dokonać co najmniej trzech przelewów krajowych w walucie PLN z Wymarzonego Konta Osobistego, przy użyciu R-Online i/lub aplikacji Mobilny Portfel, i/lub Mobilny Bank.
 • 50 zł – jeśli spełnisz wszystkie powyższe warunki, to w 13 miesiącu od otwarcia konta otrzymasz 50 zł, o ile od 9 do 12 miesiąca od otwarcia konta będziesz dokonywał transakcji kartą na min. 200 zł.

Wymarzone Konto Osobiste w Raiffeisen – opis

Prowadzenie konta Wymarzonego w Raiffeisen jest darmowe, natomiast koszt generuje karta, którą musisz mieć. Opłata miesięczna za kartę Visa wynosi 3 zł, lecz można jej uniknąć, jeśli wykonasz 1 transakcję kartą w miesiącu. Wypłaty z bankomatów Euronet są darmowe, wypłaty z pozostałych bankomatów kosztują 6 zł.

Jak wziąć udział w bankowej promocji Raiffeisen

Aby zarobić 550 zł za otwarcie konta osobistego: wypełnij wniosek online wyłącznie na stronie banku i pamiętaj o złożeniu oświadczenia przystąpienia do oferty specjalnej. Ponadto musisz wyrazić zgody:

 • marketingową na przetwarzanie danych osobowych,
 • na przesyłanie informacji handlowych/ofertowych w zakresie wszystkich produktów i usług za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej,
 • na używanie urządzeń takich, jak telefon, smartfon, komputer, tablet, oraz na używanie automatycznych systemów wywołujących w formie komunikatów głosowych lub SMS, MMS, na wysyłanie wiadomości e-mail, czy inicjowanie połączeń telefonicznych, w celu oferowania produktów i usług oraz informowania o promocjach,
 • na wskazanie jako sposobu otrzymywania korespondencji formę elektroniczną.

Jakie produkty bankowe są oferowane w promocji

Nie wszystkie produkty, które oferują banki są udostępniane w promocyjnych ofertach. Do produktów, z których w miarę bezpiecznie możesz skorzystać są:

 • konta bankowe – osobiste i firmowe,
 • lokaty bankowe,
 • karty kredytowe – dla osób fizycznych i firm.

Czy zarabianie na bankach jest opłacalne?

Powiedzieć “zarabiaj na bankach” jest prosto, ale aktywne uczestniczenie w promocjach nie należy do najłatwiejszych. Poznanie regulaminów promocji wymaga pewnej wiedzy i czasu. Wysyłanie dokumentów i wniosków także wymaga czasu. Musisz też pamiętać o pilnowaniu terminów, co wymaga sumienności. Jeśli to ci nie straszne, to na promocjach bankowych możesz spokojnie zarobić. Najlepsi zarabiają ponad 1500 złotych rocznie na samych promocjach.

Bankom opłaca się na początku dopłacić do interesu, aby pozyskać klienta na dłużej. W dłuższej perspektywie czasu, bank zawsze wychodzi na plus. Nie chodzi o same opłaty, ale także o depozyty. Pieniądze na koncie są bankom potrzebne jak rybie woda. Kreacja nowego pieniądza jest przecież uzależniona od ilości pieniędzy na bankowym koncie. Zarabianie na bankach praktykuje niewiele osób. Mało kto zakłada konto czy otwiera lokatę tylko na czas obowiązywania promocji. Bank jest świadomy, że jakaś część klientów jest tylko dla promocji, ale to im nie przeszkadza, bo 95% klientów wiąże się na długo.

Na promocjach bankowych zarabiają ci, którzy robią dokładnie to, co jest napisane w regulaminie i nic ponad to. Podstawa, to stosować się do regulaminów opisujących bankowe promocje. W nich jest napisane wszystko. Na tej stronie znajdziesz szczegóły regulaminów napisane ludzkim językiem, ale to nie zwalnia Cię od czytania regulaminów na własną rękę. Na koniec bardzo ważna kwestia: premie, które oferują banki dla osób fizycznych, są w większości przypadków zwolnione z podatku (premie poniżej 760 zł).  Podatek musisz zapłacić, jeśli promocja będzie dotyczyła firmy.

Informacje przedstawione na tej stronie internetowej są prywatnymi opiniami autora i nie stanowią rekomendacji inwestycyjnych w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 roku w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, ich emitentów lub wystawców (Dz. U. z 2005 roku, Nr 206, poz. 1715) . Czytelnik podejmuje decyzje inwestycyjne na własną odpowiedzialność.

Luk
Polub Luka

Luk

Wolnościowiec, bloger. Absolwent Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach. Właściciel kilku portali internetowych. Pomaga młodym osobom rozpoczynającym karierę zawodową. Więcej ->
Luk
Polub Luka
Promocje bankowe 2018 w jednym miejscu – zarabiaj na bankach
25 votes, 5.00 avg. rating (96% score)
 • Tarko

  Czy to się w ogóle opłaca? Konkubina dostaje 1000 zł ot tak a aj sie mam męczyć o kilkadziesiąt zł miesięcznie?