Gotowy sklep internetowy _Stores – recenzja i opinie

stores recenzja

Gotowy sklep internetowy _Stores to opcja dla osób, które chcą szybko zacząć biznes e-commerce. Sprawdź recenzję i opinię na temat _Stores.

Artykuł napisany we współpracy z partnerem cyber_Folks.

Sklep internetowy to popularny pomysł na biznes, który z roku na rok cieszy się coraz większym zainteresowaniem. O ile dawniej założenie takiej działalności wymagało sporej wiedzy, o tyle dziś do dyspozycji pozostają innowacyjne usługi, które pozwolą na założenie sklepu online w przeciągu kilku minut.

Jedną z takich usług jest gotowy sklep internetowy _Stores wprowadzony przez firmę cyber_Folks. Kreator sklepu internetowego pomoże Ci szybko i bez fachowej wiedzy uruchomić sprzedaż w e-commerce.

Przejdź do wybranego tematu:

  1. Czym jest _Stores?
  2. Co oferuje _Stores?
  3. _Stores – ceny gotowego sklepu
  4. Integracje w sklepie _Stores
  5. Jak założyć sklep internetowy w _Stores?
  6. Recenzja i opinie o _Stores

CZYM JEST _STORES? „SZYBKI I BEZPIECZNY SKLEP W 15 MINUT”

Cyber_Folks od lat dostarcza swoim klientom szereg narzędzi potrzebnych do obecności w przestrzeni Internetu, takich jak np.: hosting, domeny, certyfikaty SSL i wiele innych. Od 2023 roku do portfela usług dołączył _Stores, czyli kreator sklepu internetowego. _Stores jest przedstawiany jako szybki i bezpieczny sklep w 15 minut.

Dla kogo _Stores?

Usługa została zaprojektowana z myślą o osobach, które nie dysponują fachową wiedzą, potrzebną do stworzenia sklepu. W _Stores możesz wdrożyć jeden z wielu szablonów graficznych, a system poprowadzi Cię za rękę w stworzeniu całego sklepu internetowego.

_Stores to ciekawa propozycja dla influencerów, którzy chcą wykorzystać swoje wpływy w przestrzeni Internetu do zarabiania pieniędzy. To także doskonała opcja dla osób, które chcą wykorzystać potencjał Internetu w handlu i oczekują szybkiej implementacji swojego pomysłu.

Jako firma hostingowa, cyber_Folks może zapewnić swoim klientom wszystko to, co jest potrzebne do założenia sklepu internetowego. Za pośrednictwem tej usługi można zarówno rozpocząć działalność od podstaw, jak również uzupełnić dotychczasową działalność o nowe możliwości.

Usługa _Stores pozwoli na stworzenie estetycznego i sprawnie funkcjonującego sklepu internetowego, z pomocą którego znacznie szybciej dotrzesz do potencjalnych klientów.

CO OFERUJE _STORES?

Firma hostingowa cyber_Folks zapewnia wszystkie funkcje niezbędne do założenia własnego sklepu internetowego. Nie potrzebujesz osobnego hostingu ani certyfikatu SSL, a przy wyższym pakiecie nawet domeny – wszystkie te podstawowe usługi zapewni ci _Stores.

Dokładna zawartość usługi zależeć będzie od pakietu, który wybierzesz. Dzięki temu możesz dostosować gotowy sklep internetowy _Stores do swoich indywidualnych potrzeb oraz oczekiwań.

Wszystkie pakiety oferują:

 • gotowy sklep internetowy,
 • możliwość bezpłatnych testów przez okres 14 dni,
 • wygodny kreator do zakładania sklepu,
 • nowoczesne szablony,
 • skrzynka e-mail,
 • intuicyjny panel obsługi,
 • kurierzy i paczkomaty,
 • płatności online,
 • narzędzie do SEO – Yoast,
 • bezpłatne wsparcie techniczne.

Droższe pakiety obejmują natomiast:

 • doradztwo sprzedażowe,
 • technologia premium cache (szybsze działanie sklepu),
 • dropshipping,
 • bezpłatną domenę,
 • rozbudowane integracje.

Planując założenie własnego sklepu internetowego musisz pamiętać o formalnościach i kwestiach prawnych. Takie rzeczy jak: Polityka prywatności, RODO, zgoda na ciasteczka, informacja o płatnościach i wysyłce są obowiązkowe w sklepie internetowym. Wybierając usługę _Stores nie musisz sobie zaprzątać głowy takimi sprawami, ponieważ gotowy sklep internetowy obejmuje wszelkie dokumenty i funkcjonalności potrzebne do legalnego prowadzenia sklepu internetowego.

Podstawą sprawnie działającego sklepu internetowego jest również szeroki wachlarz metod płatności oraz dostawy. To one decydują o szybkiej i wygodnej dla klienta realizacji zamówienia.

W tym przypadku _Stores przychodzi użytkownikom z pomocą. Gotowy sklep internetowy oferuje liczne integracje z bramkami płatności, firmami kurierskimi, ale również innymi portalami, na których możliwe jest prowadzenie działalności e-commerce. O integracjach dostępnych na _Stores dowiesz się w kolejnych akapitach.

_STORES – CENY GOTOWEGO SKLEPU

Dokładne możliwości oferowane przez _Stores zależą w dużej mierze od wybranego pakietu. Do wyboru pozostają cztery pakiety:

 1. sklep_Start!,
 2. sklep_Basic!,
 3. sklep_Standard!
 4. sklep_Premium!

_Stores ranking sklepów na abonament

Przejdź na stronę _Stores i sprawdź cennik

Ceny zaczynają się od 19 zł miesięcznie za pakiet Start, a kończą na 99 zł miesięcznie za pakiet Premium. Tutaj warto jednak nadmienić, że powyższe ceny dotyczą oferty promocyjnej za pierwszy rok korzystania z usługi.

Odnowienie wiąże się już z wyższą opłatą. I tak, dla pakietu Start jest to 588 zł za rok, dla pakietu Basic 1188 zł, dla pakietu Standard 1788 zł, natomiast dla pakietu Premium 3588 zł rocznie.

gotowy sklep internetowy stores
Gotowy sklep internetowy _Stores

Czym jeszcze różnią się poszczególne pakiety? Dla przykładu liczbą obsługiwanych zamówień. Pakiet Start obejmuje maksymalnie 50 zamówień, Basic 100 zamówień, Standard 1000 zamówień, natomiast Premium oferuje zamówienia bez limitu.

Kolejną istotną kwestią jest miejsce na dysku zaczynające się od 2 GB dla pakietu Start, a kończąc na nielimitowanej pojemności dla pakietu Premium.

Z kluczowych różnic wymienić należy również wysokość prowizji od każdego zrealizowanego zamówienia. Prowizje te wynoszą: 2% dla pakietu Start, 1,70% dla Basic, 1,50% dla Standard. W przypadku pakietu Premium, wysokość prowizji można wynegocjować z firmą cyber_Folks.

INTEGRACJE W SKLEPIE _STORES

Integracja sklepu internetowego polega na szybkim wdrożeniu funkcji oferowanych przez inne platformy związane z usługami e-commerce.

Otwierając sklep internetowy w _Stores masz do dyspozycji integracje z:

 1. operatorem płatności online,
 2. firmami kurierskimi,
 3. innymi platformami oferującymi handel internetowy,
 4. social mediami,
 5. księgowością online,
 6. hurtowniami (dropshipping).

Do tego dochodzi narzędzie analityczne – Google Tag Manager oraz opcja integracji z BaseLinkerem, który z kolei jest pośrednikiem w integrowaniu sklepu z kilkudziesięcioma innymi systemami.

Zapoznaj się po kolei z poszczególnymi integracjami.

Płatności online

Domeną każdego dobrego sklepu internetowego jest szeroki wachlarz wygodnych i błyskawicznych metod płatności. Ciężko w zasadzie wyobrazić sobie współczesny sklep online, który bazowałby jedynie na standardowych przelewach bankowych z czasem oczekiwania do 2 dni roboczych.

Usługa _Stores daje możliwość prostej integracji z bramką płatności Tpay. Tpay to jedna z najbardziej znanych w Polsce platform obsługujących błyskawiczne płatności przez Internet. Jest to także lider naszego rankingu płatności online.

Bramka obsługuje kilka form płatności, a mianowicie:

 • natychmiastowe przelewy bankowe z większości polskich banków,
 • płatności mobilne BLIK,
 • Google Pay oraz Apple Pay,
 • płatności kartą VISA lub Mastercard,
 • przelewy za pośrednictwem portfela elektronicznego PayPal.

Warto także nadmienić, że platforma Tpay obsługuje coraz popularniejsze płatności odroczone, w ramach których kupujący może zamówić przedmiot i zapłacić za niego w przeciągu kolejnych 30 dni.

Kolejną ważną opcją jest wygodna opcja rozkładania zakupu na raty. W rezultacie, zakładając sklep internetowy w ramach _Stores użytkownicy mają pewność, że ich sklep będzie obsługiwał wszystkie najważniejsze formy płatności, których oczekują współcześni klienci.

Firmy kurierskie

Zacznijmy od integracji z największymi firmami kurierskimi. Szeroki wachlarz szybkich dostaw to bez wątpienia ważny atut, który doceniają klienci korzystający z usług sklepu internetowego.

Usługa _Stores oferuje integrację z takimi firmami kurierskimi, jak: DPD, FedEx, Poczta Polska, DHL, ups, GLS, Palles oraz Geis. Nie mogło również zabraknąć słynnych paczkomatów oferowanych przez firmę InPost. W rezultacie, w ramach usługi _Stores można obsługiwać wszystkie rodzaje przesyłek: paczki, koperty, przesyłki niestandardowe, a nawet palety.

Marketplace

Integracje dostępne w ramach usługi _Stores obejmują także inne platformy do sprzedaży online. W ten sposób Twój sklep może łatwo funkcjonować w modelu dropshipping, jak również być powiązanym z dowolnym marketplace oraz kanałami oferowanymi przez social media.

Lista integracji obsługiwanych przez gotowy sklep _Stores:

 1. Allegro,
 2. Ceneo,
 3. Amazon,
 4. eBay,
 5. Google Merchant Center,
 6. Dropshipping XML,
 7. Facebook,
 8. Instagram.

W powyższej liście szczególną uwagę zwraca integracja z Google Merchant Center. Wsparcie w ustawieniu reklam produktowych w Google to bardzo cenna funkcja!

Księgowość online

Gotowy sklep internetowy _Stores posiada integrację z programami do księgowości online. Najpopularniejszymi programami, które możesz wziąć pod uwagę korzystając ze _Stores są:

 1. inFakt,
 2. Fakturownia,
 3. iFirma.

Warto zauważyć, że bardziej rozbudowane integracje w ramach usługi _Stores są udostępniane w pakietach Standard oraz Premium. Przy wyborze pakietu warto zatem zwrócić uwagę na to, czy wybrany pakiet jest dostosowany do indywidualnej specyfiki naszego sklepu internetowego.

Dropshipping

Dropshipping to innowacyjny model prowadzenia sklepu internetowego, w którym właściciel sklepu nie musi posiadać fizycznie sprzedawanych produktów. Polega to na integracji sklepu z platformą dostawcy. W rezultacie, sklep internetowy staje się jedynie miejscem, do którego trafić mają potencjalni klienci w celu złożenia zamówienia. Natomiast cała obsługa zamówienia związana z zapakowaniem i wysłaniem produktu leży po stronie dostawcy.

Prowadzenie sklepu w tym modelu jest niezwykle proste i sprawia, że właściciel nie musi posiadać własnej powierzchni magazynowej oraz poświęcać dużych ilości czasu na obsługiwanie zamówień. Biorąc pod uwagę to, jak popularny jest obecnie dropshipping, nie może dziwić, że także usługa _Stores umożliwia ten model działalności.

Dropshipping umożliwiają integracje, które pozwalają połączyć sklep internetowy z innymi platformami, jak również hurtowniami. Tutaj warto jednak nadmienić, że prowadzenie sklepu internetowego z wykorzystaniem modelu dropshippingu w ramach usługi _Stores jest dostępne w pakietach Standard oraz Premium.

W tych pakietach otrzymujesz bardziej rozbudowane integracje, automatyczne import i eksport produktów oraz wiele innych funkcji, które są bardzo przydatne w tym modelu działalności.

JAK ZAŁOŻYĆ GOTOWY SKLEP INTERNETOWY W _STORES W 5 KROKACH?

Aby założyć sklep na _Stores, przejdź na stronę cyberfolks.pl/stores i wybierz swój pakiet.

Po wyborze pakietu system przekieruje Cię do prostego kreatora, w którym w 5 krokach otworzysz sklep. Przed przejściem do konfiguracji, system poprosi Cię o podanie adresu e-mail i numeru telefonu.

1 KROK – Szablon

W pierwszym kroku musisz wybrać szablon na podstawie branży w której działasz.

otwieranie sklepu stores
Otwieranie sklepu _Stores

Po wybraniu branży system przedstawi Ci kilka szablonów do wyboru.

Następnie wybrany szablon możesz zmienić kolorystycznie.

wygląd sklepu stores
Wygląd sklepu _Stores

2 KROK – Układ strony

W kolejnym kroku konfigurujesz układ strony głównej, który najbardziej Ci odpowiada. Do wyboru masz układy: minimalistyczny, standardowy i rozbudowany.

Określasz m.in. liczba modułów i kategorii produktów. Rzecz jasna później możesz dokonać zmian.

3 KROK – Podstrony

Następnie możesz wybrać kilka standardowych podstron, które chcesz mieć w swoim sklepie:

 1. O nas
 2. Kontakt
 3. Polityka prywatności
 4. Regulamin sklepu
 5. Czas i koszty dostawy
 6. Formy płatności
 7. Zwroty i reklamacje

4 KROK – Wybór nazwy i logo

Przyszedł czas na wybranie nazwy sklepu. Oprócz nazwy możesz wgrać również logo.

Po tym kroku rozpocznie się generowanie sklepu. Sklep powstanie na roboczej poddomenie ~.cyberstores.pl

5 KROK – Ustawienia sklepu

Będąc już w kokpicie sklepu, system krok po kroku przeprowadzi Cię przez procedurę układania formalności koniecznych do legalnego otworzenia sprzedaży.

W konfiguracji wypełnisz:

 • dane osobowe i firmowe,
 • domenę,
 • ustawienia prawne (Regulamin, Polityka prywatności),
 • ustawienia płatności i wysyłek,
 • dodasz pierwszy produkt.

Oprogramowanie sklepu _Stores zbudowano w oparciu o jedno z najpopularniejszych rozwiązań sklepowych, czyli WordPress WooCommerce. Panel administracyjny sklepu z jednej strony uproszczono, aby był jeszcze łatwiejszy w obsłudze, z drugiej z kolei rozbudowano o nowe funkcjonalności, których brakuje w zwykłej wersji WooCommerce. Co z pewnością ucieszy wiele osób.

recenzja sklepu _stores
Wygląd kokpitu w sklepie _Stores
UWAGA! Wersja demo sklepu jest bezpłatna. Po 14 dniach będziesz musiał zapłacić aby kontynuować działalność.

RECENZJA I OPINIE O _STORES

Oceniając skład usługi, jaką jest gotowy sklep internetowy _Stores, można stwierdzić, że cyber_Folks oddał kompleksowe narzędzie potrzebne do założenia sklepu online od podstaw. Usługa _Stores posiada również wszystkie narzędzia niezbędne do prowadzenia sklepu internetowego w modelu dropshippingu.

Finalny produkt, czyli Twój sklep internetowy, posiada układ z modułami, menu, stopkę oraz kilka podstron wypełnionych treścią. Wszystko możesz bez problemu edytować i zmieniać. Najważniejsze jednak, że w kilka minut posiadasz praktycznie gotowy sklep internetowy!

stores opinie
Opinie o _Stores

Opinie o _Stores są pozytywne, co poświadczają właściciele sklepów zbudowanych na _Stores, a także fachowcy z branży e-commerce.

_Stores ranking sklepów na abonament

Przejdź na stronę _Stores i sprawdź cennik

Artykuł napisany we współpracy z partnerem cyber_Folks.

Oceń artykuł
[Total: 1 Average: 5]
Łukasz Chrząszcz
Wolnościowiec, radny miasta Wodzisław Śląski. Właściciel agencji internetowej XZT.PL oraz kilku serwisów www. Absolwent Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach. Pomaga osobom rozpoczynającym prowadzenie firmy.
Kategoria

3 thoughts on “Gotowy sklep internetowy _Stores – recenzja i opinie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *