Kurs skuteczny e-mail marketing od podstaw

kurs email marketing

KURS: SKUTECZNY E-MAIL MARKETING OD PODSTAW

Cena: 119 zł


kursy biznesowe

Czego dowiesz się na kursie:

Kurs nauczy Cię jak tworzyć skuteczny e-mail marketing. Zobaczysz, jak pisać teksty, które sprzedają.

  • Zwiększania sprzedaży poprzez działania marketingowe
  • Skutecznego docierania do klientów
  • Tworzenia chwytliwych tytułów maili
  • Wybrania programu do realizowania email marketingu
  • Pozyskiwania nowych subskrybentów newslettera
  • Automatyzowania kampanii e-mail marketingowych
  • Analizowania wyników prowadzonych kampanii
  • Dbania o kwestie RODO i ochrony danych osobowych

INFORMACJE O KURSIE

W przypadku przedsiębiorstw działających online postawienie na skuteczny email marketing ma olbrzymie znaczenie. Jest to jeden z najważniejszych kanałów, które pozwalają na komunikowanie się z potencjalnymi klientami. Dodatkowo prowadzenie tego rodzaju marketingu nie wymaga inwestowania dużych środków finansowych.

Również statystyki pokazujące jego przewagę nad Google Ads czy reklamą w social mediach potwierdzają, że warto się tą formą promowania przedsiębiorstwa zainteresować. Jeżeli jeszcze nie korzystasz z możliwości oferowanych przez e-email marketing to jak najbardziej warto to szybko zmienić.

W naszym kursie dowiesz się jak prawidłowo podejść do zadań związanych z wysyłaniem emaili i jak realizować tę formę marketingu w możliwie najbardziej efektywny sposób, który będzie przynosił znakomite efekty. Skorzystaj zatem z naszego kursu i jeszcze lepiej prowadź swoje przedsiębiorstwo w sieci i docieraj do większej grupy odbiorców.

Jak rozpocząć przygodę z email marketingiem?

W naszym kursie dokładnie wskazujemy w jaki sposób rozpocząć promowanie swojego przedsiębiorstwa za pomocą email marketingu. Doradzamy jakie są najskuteczniejsze techniki na docieranie do klientów i zainteresowanie ich swoimi usługami. Prezentujemy, które elementy mają kluczowe znaczenie podczas planowania kampanii. Wszystko zaczyna się jednak od wybrania narzędzia. Pomagamy w doborze takiego, które będzie odpowiadało wielkości posiadanej bazy mailingowej oraz kwestiom finansowym.

Dodatkowo skupiamy się także na tym w jaki sposób zintegrować formularz subskrypcji ze stroną internetową. Prawidłowe podejście już na samym początku będzie dawało świetne rezultaty i prowadziło do mnóstwa korzyści. Email marketing będzie dzięki temu jeszcze skuteczniejszy i pozwoli na lepsze docieranie do potencjalnych klientów.

Będziesz tworzyć skuteczne kampanie mailingowe

Kolejny rozdział naszego kursu dotyczy planowania i przygotowania skutecznej kampanii mailingowej. Tutaj poruszamy wszystkie najważniejsze kwestie, które są związane z tworzeniem treści. Poruszamy również zagadnienia z obszaru copywritingu, które dotyczą tworzenia skutecznych tytułów oraz treści, które będą angażowały. Doradzamy także w obszarze prowadzenia testów, które pozwalają na wybranie najlepszego sposobu komunikacji z użytkownikami.

Poznasz sprawdzone techniki, które są stosowane przez wiele innych osób i które sprawiają, że docieranie z ciekawym przekazem do potencjalnych klientów nie będzie stanowiło kompletnie żadnego problemu i będzie bardzo komfortowe. Poznasz także sprawdzone techniki na automatyzowanie prowadzonych kampanii.

Dzięki temu nie będziesz zmuszony do wykonywania tych samych czynności po kilka razy. W krótkim czasie dowiesz się wszystkiego co jest niezbędne do tego, aby skutecznie docierać do potencjalnych klientów, co będzie dawało świetne rezultaty. Z naszym kursem zautomatyzujesz proces pozyskiwania klientów.

Udzielamy odpowiedzi na wszystkie pytania

W taki sposób opracowaliśmy kurs na temat email marketingu, aby odpowiadał on na wszystkie pytania. Jako osoba zainteresowana promowaniem swojej firmy i prowadzeniem skutecznych działań reklamowych będziesz miała jak najbardziej taką okazję i dowiesz się wszystkiego co jest niezbędne do tego, aby zainteresować klientów. Dowiesz się jak pozyskiwać nowe osoby na listę mailingową.

Zaprezentujemy jak uniknąć trafiania wiadomości do spamu. Pomożemy w stworzeniu automatycznych odpowiedzi. Przeprowadzimy przez wszystkie etapy związane z mailingiem. Po przejściu kursu będziesz świetnie orientował się we wszystkich zagadnieniach, a sam mailing będzie stanowił bardzo ważne narzędzie marketingowe dla Twojego przedsiębiorstwa.

kurs email marketing

KURS SKUTECZNY EMAIL MARKETING OD PODSTAW

Cena: 119 zł