Kurs marketing i sprzedaż na Instagramie

kurs marketing i sprzedaż na instagramie

KURS: MARKETING I SPRZEDAŻ NA INSTAGRAMIE

Cena: 99 zł


kursy biznesowe

Czego dowiesz się na kursie:

Kurs nauczy Cię jak sprzedawać na Instagramie. Zobaczysz, jak wykorzystać Instagram do sprzedaży swoich produktów i usług.

  • Jak przygotować wizytówkę firmową
  • Jakie treści publikować na Instagram
  • Jak budować markę osobistą
  • Jak wtórzyć InstaStories
  • Jak tworzyć angażujące treści
  • Jak prawidłowo używać #hasztagów
  • Jak tworzyć reklamy
  • Jak używać ankiet czy relacji na żywo
  • Profesjonalny profil jest bardzo istotny

INFORMACJE O KURSIE

Nie korzystając z Instagrama podczas prowadzenia biznesu tak naprawdę tracisz możliwość pozyskiwania wielu klientów. Instagram to nie tylko narzędzie do publikowania zdjęć ze swojego życia, ale także miejsce do pozyskiwania klientów. Jeżeli chcesz prowadzić nowoczesny biznes, który będzie sprawnie się rozwijał to jak najbardziej powinieneś zainteresować się postawieniem na nasz kurs, na którym nauczysz się prowadzenia profilu na platformie Instagram i poznasz najważniejsze techniki docierania do klientów.

Korzyści z takiego działania będą zatem bardzo wysokie i można będzie wiele w ten sposób zyskiwać. Nasz kurs dedykowany jest do wszystkich przedsiębiorców. Bez względu na skalę prowadzonej działalności i czas obecności na rynku zdobędziesz u nas wartościowe informacje na temat prowadzenia skutecznego marketingu na Instagramie. Publikujemy u nas jedynie wartościowe informacje na temat prowadzenia konkretnej działalności i pomagamy w osiąganiu dobrych efektów wynikających z obecności w sieci.

Bardzo istotne w przypadku prowadzenia marketingu w mediach społecznościowych jest stworzenie profesjonalnego profilu, który będzie świetnie wyglądał i będzie spełniał oczekiwania wszystkich klientów. Konto na Instagramie stanowi bowiem wizytówkę przedsiębiorstwa i musi odpowiednio wyglądać, aby przyciągać nowe osoby.

Podczas kursu dowiesz się zatem w jaki sposób stworzyć taki profil, który będzie wyglądał profesjonalnie, a zarazem przyciągnie potencjalnych klientów. Dowiesz się czym różni się profil prywatny od biznesowego. Podpowiemy jak stworzyć skuteczne bio i co w nim zawrzeć. Przedstawiamy również informacje jak stworzyć skuteczną nazwę i wybrać zdjęcie profilowe. Dzięki temu Twoja strona będzie lepiej widoczna na Instagramie i będzie stanowiła dobrą reklamę przedsiębiorstwa.

Poznasz sprawdzone pomysły na posty na Instagramie

Stworzenie bardzo skutecznego profilu na Instagramie nie wymaga poświęcania mu bardzo dużej ilości czasu. Już kilkanaście minut dziennie wystarczy do tego, aby prawidłowo nadzorować medium i docierać za jego pomocą do wielu klientów. Wystarczy jedynie systematyczne publikowanie treści na swoim profilu, które będą angażowały społeczność i pomagały w pozyskiwaniu nowych obserwujących.

W kursie prezentujemy zasadę „trzech kluczowych tematów”, dzięki której nigdy nie zabraknie pomysłów na nowe posty. Podpowiemy co publikować na profilu i w jaki sposób pisać, aby skutecznie pozyskiwać odbiorców na publikowane treści.

Poznasz czym są hasztagi

Na Instagramie bardzo popularne są hasztagi, które pozwalają na zwiększanie zasięgów i docieranie do nowych odbiorców. W kursie przedstawimy jak skutecznie poszerzać zasięgi swojego profilu poprzez wykorzystanie możliwości dostępnych na platformie.

Doradzimy na czym się najlepiej skupić i opiszemy każdą funkcję Instagram pod kątem jej wykorzystania w biznesie. Przekazujemy wiedzę w oparciu o przykłady przez co jej przyswajanie jest bardzo łatwe i można z łatwością radzić sobie dzięki temu w biznesie internetowym. Prowadzenie profilu na Instagramie będzie o wiele łatwiejsze i przyjemniejsze dla wszystkich osób, które postanowią skorzystać z naszego kursu.

Wiedza również dla zaawansowanych

Nasz kurs kierowany jest nie tylko do zupełnie początkujących osób, ale również tych bardziej zaawansowanych. Jeżeli już masz profil biznesowy na Instagramie to dowiesz się, które elementy warto poprawić dla osiągania lepszych efektów marketingowych.

Zaprezentujemy ciekawe pomysły na tworzenie treści firmowych oraz pokażemy jak w pełni wykorzystać potencjał tej platformy. Dodatkowo wiedzę przekazujemy w taki sposób, aby możliwe było natychmiastowe wykorzystanie jej w praktyce.

Skupienie na darmowych metodach marketingu

Kurs dotyczy przede wszystkim darmowych strategii marketingowych, które umożliwiają zdobywanie klientów i obserwujących. Jeżeli jednak stwierdzisz, że chcesz zainwestować w płatną reklamę to również zdobędziesz podstawowe informacje z tego zakresu.

Dowiesz się jak prawidłowo ustawić taką reklamę, aby była ona skuteczna. Tutaj jednak będzie niezbędne posiadanie również wiedzy z zakresu Facebook Ads, która jest dostępna w innych szkoleniach.

kurs marketing i sprzedaż na instagramie

KURS MARKETING I SPRZEDAŻ NA INSTAGRAMIE

Cena: 99 zł