Kurs: Jak sprzedawać w Internecie?

kurs jak sprzedawać w internecie

KURS: JAK SPRZEDAWAĆ W INTERNECIE

Cena: 149 zł


kursy biznesowe

Czego dowiesz się na kursie:

Kurs nauczy Cię jak sprzedawać w Internecie. Zobaczysz, jak wykorzystać Internet do sprzedaży swoich produktów i usług.

  • Jak można przenieść biznes do sieci
  • Jak prawidłowo wybrać platformę sklepową
  • Jak przygotować sklep
  • W jaki sposób zorganizować wysyłkę oraz płatności
  • Jak reklamować się w Google i na Facebooku
  • Jak za darmo prowadzić marketing
  • Jak zoptymalizować sklep
  • Jak sprzedawać bez posiadania własnego sklepu
  • Gdzie najlepiej prowadzić sprzedaż w Internecie?

INFORMACJE O KURSIE

W sytuacji, gdy chcesz rozpocząć sprzedaż w Internecie, ale nie wiesz od czego zacząć to nasz kurs będzie świetnym wyborem. Pomożemy w przeniesieniu sprzedaży do Internetu i doradzimy jak zrealizować to naprawdę dobrze. Nasz kurs kierujemy także do osób, które już sprzedają w sieci, ale chciałyby jeszcze bardziej rozwinąć swoją działalność i dotrzeć z ofertą do większej liczby klientów.

Bez względu na Twoje doświadczenie z e-commerce w naszym kursie znajdziesz wiele przydatnych informacji i wskazówek na temat prowadzenia sprzedaży w sieci. Wartościowe porady pozwolą przede wszystkim na znaczne rozwinięcie swojej firmy i zwiększenie jej przychodów.

Jeżeli już posiadasz biznes lub dopiero masz pomysł i chciałbyś sprzedawać w sieci to nie musisz obawiać się, że coś pójdzie nie tak. W naszym kursie przeprowadzimy Cię przez wszystkie etapy i pomożemy uniknąć najpoważniejszych błędów, które popełniają przedsiębiorcy. Doradzimy jak ocenić szanse swojego biznesu na powodzenia i sprawdzić czy sprzedaż danego produktu w sieci będzie miała sens.

Pokażemy również, że nie musisz zakładać od razu własnego sklepu i inwestować bardzo dużych kwot w działania związane ze sprzedażą. Poznasz bowiem najpopularniejsze platformy handlowe, a nawet będziesz w stanie stworzyć sklep na Facebooku. Zaprezentujemy także zasady działania w modelu dropshipping, który pozwala na zminimalizowanie kosztów związanych z magazynowaniem towarów. Zdobędziesz tym samym u nas kompleksową wiedzę.

E-commerce da olbrzymie możliwości

Handel w sieci już na stałe zagościł w naszym życiu i coraz więcej osób skłania się do robienia zakupów w ten właśnie sposób. Obecnie już ponad 73% Polaków decyduje się na robienie zakupów w sieci. Taka forma robienia zakupów cieszy się olbrzymią popularnością i jest bardzo chętnie wybierana przez wiele osób. Warto zatem skorzystać z takich możliwości i pojawić się ze swoją ofertą w sieci, aby skutecznie docierać do klientów i odbiorców swoich produktów.

Dla uzyskania świetnych efektów warto się odpowiednio przygotować. W naszym kursie dowiesz się wszystkiego na temat sprzedaży w sieci i otwierania własnego sklepu. Doradzimy jak wybrać domenę, platformę sklepową, system płatności, a nawet doradzimy jak zorganizować regulamin, politykę prywatności czy RODO. Wszystko to wpłynie na większe szanse na odniesienie sukcesu w sieci.

Zbudujesz własny sklep

Posiadanie własnego sklepu internetowego to jedna z podstawowych metod realizowania sprzedaży w Internecie. Sklep należy jednak odpowiednio stworzyć, aby mógł się on wyróżnić i przyciągał klientów. Obecnie klienci oczekują funkcjonalnych i przejrzystych platform zakupowych, które pozwolą za pomocą kilku kliknięć dokonać zakupu. Walka o klienta jedynie niskimi cenami może nie sprawdzić się w sytuacji, gdy brak zróżnicowanych metod płatności czy wysyłki.

W naszym kursie przedstawiamy skuteczne rozwiązania na stworzenie sklepu, który będzie przyjazny dla użytkowników. Doradzamy w zakresie tworzenia wszystkich elementów sklepu. Bazujemy przy tym na realnych przykładach, które pozwalają lepiej zrozumieć opisywane zagadnienia. Opieramy się o rozwiązania stosowane przez liderów w branży e-commerce.

Poprowadzisz skuteczne działania reklamowe

Bardzo ważne oprócz stworzenia sklepu jest również prowadzenie skutecznego marketingu. Docieranie do klientów ma kluczowe znaczenie dla zbudowania rozpoznawalności marki. Kurs pozwoli Ci na poznanie najlepszych metod marketingowych, które są dostępne na każdy budżet. Doradzimy również jak zupełnie za darmo promować swój sklep w mediach społecznościowych.

Przedstawiamy także najnowsze trendy w reklamie czyli np. content marketing, który możesz realizować samodzielnie. Doradzamy także w kwestii mailingu, który również jest bardzo ważny dla sklepów internetowych. W kursie zdobędziesz zatem kompleksową wiedzę na temat promowania stworzonej platformy.

Nie zapomnisz o obsłudze klienta

Jako, że klienci w sieci są bardzo wymagający nie można zapomnieć o tak istotnej kwestii jak obsługa klienta. Zamówione przez klientów towary muszą do nich dotrzeć, a ewentualne problemy szybko rozwiązane. Wyzwań w tym obszarze może czekać bardzo dużo.

Z naszym kursem jednak poznasz je wszystkie i tym samym będziesz w stanie przygotować się do świadczenia wszystkich kwestii związanych z obsługą klienta na bardzo wysokim poziomie. Doradzimy jak zrobić na klientach dobre wrażenie i zachęcić ich do ponownego skorzystania z oferty sklepu.

kurs jak sprzedawać w internecie

KURS JAK SPRZEDAWAĆ W INTERNECIE

Cena: 149 zł