Korwin-Mikke musi hajlować, a Margaret śpiewać wśród przyrodzeń

Korwin-Mikke mówi o Hitlerze i znowu nie rozumiecie! Ile musicie przesiedzieć godzin przed ekranem i ile godzin słuchać radia, żeby to pojąć?

Gdy chodziłeś do szkoły, wystarczyło dobrze się uczyć, aby na koniec roku zostać wyróżnionym. Gdy opuściłeś szkolne mury myślałeś: „będę dobry w tym co robię, to się wybiję”. Po kilku latach bycia dobrym dałeś sobie spokój z podbojem świata. Życie poza szkołą okazało charakteryzować się innymi zasadami.

Korwin szokuje

Moją weną do napisania tego artykułu jest reakcja ludzi na gesty i słowa Korwin-Mikkego. Oburzenie daje się odczuć za każdym razem, gdy media cytują wypowiedzi Korwina z Parlamentu Europejskiego. Zapewne pamiętacie:

 • „Nie jestem Charlie, jestem za karą śmierci”;
 • „Młodzież murzynami Europy”;
 • spoliczkowanie tow.Bonniego;
 • i najnowsze „ein Raich, ein Volk, ein Ticket”.

Ostatnia fala oburzenia była tak wielka, że zdmuchnęła nawet członka partii, który odciął się od zachowania JKM. Korwin zahajlował i porównał działania UE do III Rzeszy. Następnie na swoim profilu facebookowym rozwinął swoją myśl: link.

Margaret szokuje

Pamiętacie debiut Margaret? Młoda, ładna i utalentowana dziewczyna śpiewa piosenkę występując w teledysku wokół gołych kobiet i mężczyzn. W pewnym momencie jedno z przyrodzeń wytrąca Margaret kubek. Internet szaleje. Bulwers za bulwersem. Cięgi lecą na Małgosię, a piosenka trafia na szczyty i do  każdej rozgłośni radiowej.

margaret

Po co Margaret gołe przyrodzenia?

Gdy jedynym źródłem muzyki było radio i gramofon, sławnymi muzykami zostawali Ci, którzy potrafili śpiewać. Po pojawieniu się telewizji, oprócz dobrego głosu trzeba było jeszcze ładnie wyglądać. Gdy do gry wszedł internet a komercja stała się powszechna, oprócz ładnego śpiewu i wyglądu, konieczny stał się jeszcze jeden element – wyrazistość. Ten fenomen na przykładzie Conchity Wurst  opisał szerzej Paweł Tkaczyk.

Każdy z nas ma koleżankę, która jest słodka jak Margaret i śpiewa nie gorzej niż ona. Ale jednak nie strzela buziaczków w reklamie Coca-Coli. Być może nie puszczają jej nawet w radio. Jak widać przyrodzenia w dzisiejszych czasach się przydają :)

Czy Korwin lubi Hitlera?

Podobnie rzecz ma się z Korwinem. Ile znacie jego wypowiedzi z Parlamentu Europejskiego? Trzy? Cztery? Pewnie te, które wymieniłem na początku. Tymczasem ma ich na koncie kilkadziesiąt, a 90% z nich to stonowane i inteligentne opinie. Jak sądzicie, dlaczego ich nie znacie? Dlaczego w mediach nie przytacza się wypowiedzi trzech pozostałych europosłów Korwina? Dlaczego uznanie mediów zdobywa NowoczesnaPL, a nie Partia Libertariańska, Kongres Nowej Prawicy albo Unia polityki Realnej, które od lat głoszą podobne poglądy?

korwin charlie

Zasada jest taka sama, jak w przypadku Margaret. Żeby polityka puszczono w eter, musi mieć:

 • znajomości albo oklepane nazwisko,
 • być z partii rządzącej,
 • powiedzieć coś szokującego.

W przypadku nowych polityków i tych, którzy głoszą hasła niewygodne dla establishmentu, działa tylko ta ostania możliwość. Nie usłyszelibyście w mediach o karze śmierci, agentach wśród polityków, wykluczeniu ludzi młodych i fałszu Unii Europejskiej, gdyby nie Janusz Korwin-Mikke. Więc nie najeżdżajcie na niego jakby Was okradał przez 25 lat „Wolnej Polski”!! 

Pretensje o hajlowanie Korwina, gołe przyrodzenia Margaret i brodę Conchity Wurst miejcie do mediów. ONI USTALAJĄ ZASADY GRY.

Jeśli sądzisz inaczej, to polecam poczytać książkę Świat według Korwina lub Historia według Korwina – i wyrobić sobie zdanie samemu na temat jego przekonań.

Nie dajcie się wkręcać.
Wasz Luk

Łukasz LUK Chrząszcz

Wolnościowiec, bloger, radny Miasta Wodzisław Śl. Absolwent Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach. Właściciel kilku portali internetowych. Pomaga osobom rozpoczynającym prowadzenie biznesu. Więcej ->
Łukasz LUK Chrząszcz

8 thoughts on “Korwin-Mikke musi hajlować, a Margaret śpiewać wśród przyrodzeń

 1. To wina ludzi którzy chcą oglądać takie rzeczy. Zobacz ile wyświetleń ma Gang Albanii. Media puszczają to co się sprzedaje!

  1. Dokładnie tak! Korwin wie, że okupacyjne media zwalczają ideę wolnościową w najlepszy sposób – nie pokazując jej. Szokuje więc, aby przebić się do telewizji i gazet. Dopóki rynek medialny będzie zamknięty, nie ma innej możliwości, niż bazować na „skandalach”.

   1. Ogolem fajny tekst, lubie Korwina za bycie oryginalnym, za jego inteligencje i szukanie innych drog, ale za te te 10% glupot powininen byc troche tonowany (choc to co sie dzieje w mediach to przyznaje polowanie na czarownice), ale okupacyjne media? nie jest pewnie tak ze wszystko jest czyste, ale zeby takie ekstremum, noz to kurwa paranoja, prawda nigdy nie jest biala lub czarna tylko gdzies pomiedzy. Jesli juz okupacyjne to w kontekscie tego, ze skandal jest jedna z pozywek ludzkiej natury (swoja droga wtf? ewolucjo ;)), bardzo niskim instynktem, i tego ze duza czesc ludzkosci (a jeszcze wieksza wsrod polskiego spoleczenstwa) jest tempa poprostu i strasznie sie kreci lechtaniem swoich niskich instyktow. Nie rob z nas Chrystusa narowdow z okupacyjnymi mediami, poza tym fajnie, ze piszesz :)

    1. Okupacyjne tak tak!! niech pokazują pierdu pierdu ale gdy mowa o poważnych sprawach to niech puszczają wszystkie strony!! Braun, Kukiz, Kowalski, Korwin nie ma ich w mediach a mają w sumie 20% spoleczenstwa za sobą!!

 2. Co nie znaczy ze Korwin nie jest demagogiem i bredzi. No i co gorsze od lat niszczy polską scenę wolnościową.

  1. Tak tak, bez Korwina polska scena wolnościowa byłaby tak silna jak w… No właśnie, jak gdzie? Na Korwinie wychowały się całe masy wolnościowców.

 3. Dobre :) Jeszcze chwila, i zamiast ssać za kulisami, będzie musiała ssać te penisy na teledyskach, coby wielka artystka mogła się lepiej sprzedać. I absolutnie nie będzie to pornografia czy prostytucja, „artyście” wolno więcej.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *