Korwin-Mikke musi hajlować, a Margaret śpiewać wśród penisów

Korwin-Mikke mówi o Hitlerze i znowu nie rozumiecie! Ile musicie przesiedzieć godzin przed ekranem i ile godzin słuchać radia, żeby to pojąć?

Gdy chodziłeś do szkoły, wystarczyło dobrze się uczyć, aby na koniec roku zostać wyróżnionym. Gdy opuściłeś szkolne mury myślałeś: “będę dobry w tym co robię, to się wybiję”. Po kilku latach bycia dobrym dałeś sobie spokój z podbojem świata. Życie poza szkołą okazało charakteryzować się innymi zasadami.

Korwin szokuje

Moją weną do napisania tego artykułu jest reakcja ludzi na gesty i słowa Korwin-Mikkego. Oburzenie daje się odczuć za każdym razem, gdy media cytują wypowiedzi Korwina z Parlamentu Europejskiego. Zapewne pamiętacie:

  • “Nie jestem Charlie, jestem za karą śmierci”;
  • “Młodzież murzynami Europy”;
  • spoliczkowanie tow.Bonniego;
  • i najnowsze “ein Raich, ein Volk, ein Ticket”.

Ostatnia fala oburzenia była tak wielka, że zdmuchnęła nawet członka partii, który odciął się od zachowania JKM. Korwin zahajlował i porównał działania UE do III Rzeszy. Następnie na swoim profilu facebookowym rozwinął swoją myśl: link.

Margaret szokuje

Pamiętacie debiut Margaret? Młoda, ładna i utalentowana dziewczyna śpiewa piosenkę występując w teledysku wokół gołych kobiet i mężczyzn. W pewnym momencie jeden z penisów wytrąca Margaret kubek. Internet szaleje. Bulwers za bulwersem, cięgi lecą na Małgosię jak na moją dupę po zakończeniu roku szkolnego. A piosenka trafia na szczyty i do  każdej rozgłośni radiowej.

margaret

Po co Margaret gołe penisy?

Gdy jedynym źródłem muzyki było radio i gramofon, sławnymi muzykami zostawali Ci, którzy potrafili śpiewać. Po pojawieniu się telewizji, oprócz dobrego głosu trzeba było jeszcze ładnie wyglądać. Gdy do gry wszedł internet a komercja stała się powszechna, oprócz ładnego śpiewu i wyglądu, konieczny stał się jeszcze jeden element – wyrazistość. Ten fenomen na przykładzie Conchity Wurst  opisał szerzej Paweł Tkaczyk.

Każdy z nas ma koleżankę, która jest słodka jak Margaret i śpiewa nie gorzej niż ona. Ale jednak nie strzela buziaczków w reklamie Coca-Coli. Być może nie puszczają jej nawet w radio. Jak widać penisy w dzisiejszych czasach się przydają :)

Czy Korwin lubi Hitlera?

Podobnie rzecz ma się z Korwinem. Ile znacie jego wypowiedzi z Parlamentu Europejskiego? Trzy? Cztery? Pewnie te, które wymieniłem na początku. Tymczasem ma ich na koncie kilkadziesiąt, a 90% z nich to stonowane i inteligentne opinie. Jak sądzicie, dlaczego ich nie znacie? Dlaczego w mediach nie przytacza się wypowiedzi trzech pozostałych europosłów Korwina? Dlaczego uznanie mediów zdobywa NowoczesnaPL, a nie Partia Libertariańska, Kongres Nowej Prawicy albo Unia polityki Realnej, które od lat głoszą podobne poglądy?

korwin charlie

Zasada jest taka sama, jak w przypadku Margaret. Żeby polityka puszczono w eter, musi mieć:

  • znajomości albo oklepane nazwisko,
  • być z partii rządzącej,
  • powiedzieć coś szokującego.

W przypadku nowych polityków i tych, którzy głoszą hasła niewygodne dla establishmentu, działa tylko ta ostania możliwość. Nie usłyszelibyście w mediach o karze śmierci, agentach wśród polityków, wykluczeniu ludzi młodych i fałszu Unii Europejskiej, gdyby nie Janusz Korwin-Mikke. Więc nie najeżdżajcie na niego jakby Was okradał przez 25 lat “Wolnej Polski”!! 

Pretensje o hajlowanie Korwina, gołe penisy Margaret i brodę Conchity Wurst miejcie do mediów. ONI USTALAJĄ ZASADY GRY.

Jeśli sądzisz inaczej, to polecam poczytać książkę Świat według Korwina lub Historia według Korwina – i wyrobić sobie zdanie samemu na temat jego przekonań.

Nie dajcie się wkręcać.
Wasz Luk

Luk
Polub Luka

Luk

Wolnościowiec, bloger, radny Miasta Wodzisław Śl. Absolwent Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach. Właściciel kilku portali internetowych. Pomaga osobom rozpoczynającym prowadzenie biznesu. Więcej ->
Luk
Polub Luka
Korwin-Mikke musi hajlować, a Margaret śpiewać wśród penisów
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)