Internetowy sklep rowerowy PM Bike

Kross LEA B3Sklep rowerowy PM Bike to nowoczesny, postawiony na platformie Click Shop internetowy sklep rowerowy. Grafikę na stronie wykonała przemiła Pani Agnieszka z Agencji Artystycznej e-graficy, której profesjonalne usługi szczerze polecam :) Sklep należy do spółki PM Bike która otworzyła właśnie trzeci sklep rowerowy na Śląsku. 

PM Bike oferuje jednoślady kilku znanych marek, między innymi Kross, Winora, Haibike i rowery Trek. Rowery są  wysyłane w ciągu 24 godzin. Po dokonaniu zamówienia i zapłaty rower jest u klienta na drugi dzień od wysyłki. Dodatkowo po wystawieniu przez klienta opinii na Ceneo, sklep daje swoim klientom akcesoria o wartości 10%.

Rowerowy rynek e-commerce w Polsce, tak jak cała branża, jest w fazie stałego wzrostu. Z roku na rok rowerów sprzedaje się więcej. Kiedyś było dla mnie nie do pomyślenia, że można kupić rower przez internet, w dodatku wart kilka tysięcy złotych. Dziś nie widzę w tym nic zdrożnego, a pod pewnymi względami jest to bardziej korzystne niż zakup w sklepie. Klientów przekonuje przede wszystkim możliwość zwrotu bez podania przyczyny i niższe ceny. Ryzyko jest zerowe, ponieważ gdyby okazało się, że na przykład rozmiar nam nie odpowiada lub kolor nie pasuje, to rower możemy zwrócić lub wymienić na nowy, a koszty wysyłki w obie strony pokrywa sklep.