Ty też nie chodzisz na wybory bo nie startuje Hitler?

Zacząłem w wieku 5 lat. Nie dosięgałem jeszcze do urny, a już zapieprzałem z babcią oddać głos.

Na temat ostatnich wyborów rozmawiałem z kilkunastoma osobami. Część chwaliła się, że oddała na mnie głos i ich było mi żal. Chcieli zmian, a dalej będą dymani. Czułem, że ich zawiodłem. Mniejsza część moich rozmówców nie była w ogóle na wyborach i tych frajerów nie było mi żal. Niech ich dalej okradają. Sam bym ich okradł gdybym mógł, ale Bozia mi zakazuje, więc przynajmniej napiszę co mi odpowiedzieli na pytanie:

Dlaczego nie chodzisz na wybory?

Dlaczego nie chodzę na wybory? Bo politycy to złodzieje i kradną!

Dzięki za komplement.
Jak kradną to będą się smażyć w piekle. Zazdrościsz politykom okazji do kradzieży? To jesteś hipokrytą. Nie zazdrościsz? To dlaczego nie głosujesz na złodzieja, który chce zrobić Ci dobrze? Przyjmijmy, że każdy polityk to złodziej. I że każdy kradnie. Ale jednak ci złodzieje czymś się od siebie różnią co nie? Jeden na przykład rzyga tęczą a drugi ją pali. Jeden chce obniżyć podatki (bo na przykład szkoda mu tych co nie mogą kraść), a drugi ma to w dupie i dowali jeszcze większe, bo jego żonce zatrudnionej w urzędzie nie starcza na waciki. Kapujesz?

Bo nie ma na kogo głosować.

Dzięki za komplement.
Serio nie ma? A socjaliści, ateiści, Biedroń, demokraci, Korwin, libertarianie, centryści, Smoleńsk, ludowcy, złodzieje, narodowcy, feministki, zieloni? Nie startują? Bzdura, że nie ma na kogo głosować. Nie startują tylko komuniści i naziści więc kogo brakuje na listach wyborczych? Hitlera i Stalina? 

Bo mam na to wyjebane!

– No to jaki ustrój popierasz?
– Co? 
– No jaki ustrój popierasz skoro nie chodzisz na demokratyczne wybory?
Demokracje ale mam to w dupie.
– Czyli normalnie byłbyś za Hitlerem?
– Pojebało cię?

Nie, ale ciebie tak. Hitler wygrał w demokratycznych wyborach. Wiesz dlaczego? Bo część takich pajaców jak Ty zostawała w domu. Demokracja jest jak krowa w Indiach – zawadza, robi kupę gdzie popadnie ale trzeba ją kochać. Trzeba myśleć i mieć jaja, żeby nie popierać demokracji. Bo Monika Richardson mówi że demokracja jest zajebista i w Tańcu z Gwiazdami też tak mówią. Trzeba mieć w cholerę odwagi, żeby nie zgodzić się z Richardson…


– Bo mój głos nic nie zmieni :(

To weź ze sobą kolegów – głosów będzie więcej. Babci zabierz dowód – jeden głos mohera mniej. Zapytaj Tuska jak żyć. Albo podłóż się pod pociąg. Przynajmniej frekwencji nie będziesz zaniżał.

No i powiedzcie Lukowi, jak w tym biednym kraju ma być dobrze?

Polub Luka

Luk

Wolnościowiec, bloger, radny Miasta Wodzisław Śl. Absolwent Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach. Właściciel kilku portali internetowych. Pomaga osobom rozpoczynającym prowadzenie biznesu. Więcej ->
Luk
Polub Luka
Ty też nie chodzisz na wybory bo nie startuje Hitler?
5 votes, 5.00 avg. rating (95% score)

6
Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Maciej Paszko
Gość
Maciej Paszko

Proszę mi wybaczyć moją ignorancję jak się mylę, ale po przeczytaniu fragmentu

Nie, ale ciebie tak. Hitler wygrał w demokratycznych wyborach. Wiesz dlaczego? Bo część takich pajaców jak Ty została w domu.

Powołując się na moją dotychczasową wiedzę – Hitler właśnie zdobył głosy tych siedzących w domu.
On był opozycją dla władzy i on zdobył głosy ludu.

Kataryna
Gość
Kataryna

ja chodzę na wybory i się tego nie wstydzę

Weronika
Gość
Weronika

Co to ma być… Mam wrażenie, jakbym czytała wypowiedzi 14-latka, a nie dorosłego mężczyzny. Radzę popracować nad formą wypowiedzi, bo ta dla mnie jest całkowicie nie do przyjęcia, choć to, co chcesz przekazać jest z pewnością ciekawe. Wstyd, żeby dorosły facet w koszuli, pewnie absolwent szkoły wyższej, pisał takim językiem. 

trackback

[…] JOW-y miały zwiększyć frekwencję, ale zrobily coś zupełnie odwrotnego. Zniechęciły tych, którzy chodzą na wybory. W Polsce ludzie głosują najpierw na partie a w drugiej kolejności na ludzi. Podczas wyborów do Sejmu mamy wybór pomiędzy różnymi ludźmi z danej partii, natomiast w JOW-ach tego wyboru już nie ma. Argument “nie idę, bo nie ma na kogo zagłosować” jest w tym wypadku na miejscu. Udowodniłem to również w słynnym artykule Ty też nie chodzisz na wybory, bo nie startuje Hitler? […]