4 powody dla których warto przyjąć w Polsce 1500 Syryjczyków

ISIS Syria

Co przekonało mnie do pomysłu Fundacji Estera i Miriam Shaded?

Zgoda na sprowadzanie do Polski niewykształconych nierobów z północnej Afryki to czysta głupota. Mamy w Polsce wystarczająco niski poziom życia. Hordy Murzynów na socjalu w Urzędach Pracy nie są nam potrzebne. Niech przyjmują ich pod swoje skrzydła Francja i Niemcy.

Nie mam jednak nic przeciwko sprowadzeniu półtorej tysiąca Syryjczyków, o co prosi Polskę Miriam Shaded z Fundacji Estera.

Bo są chrześcijanami

To nie żadni muzułmanie samobójcy, których przygarniają zachodnie kraje w imię tolerancji. To ludzie, którzy przed takimi islamistami muszą uciekać z własnego kraju. To chrześcijanie – jak większość z nas. Nie ma więc obaw, że po naszych ulicach zaczną chodzić takie cuda:

Mamy moralny obowiązek pomóc chrześcijanom, gdyż są w potrzebie. Choć potrzeba to tutaj słabe słowo. Jeśli im nie pomożemy, to zginą wbici na pal przez islamskie bydło.

A jeśli ktoś chce tutaj grać tolerancyjnego, to polecam wyjazd do  angielskich lub niemieckich dzielnic muzułmańskich (tak, ci ludzie nie asymilują się, tylko tworzą skupiska), lub przynajmniej kupienie i przeczytanie książki pt. Dlaczego nie jestem muzułmaninem. Po tej lekturze zmienia się widzenie świata.

Bo są ofiarami naszego “sojusznika”

Syryjczycy nie opuszczają swojego kraju, bo są nieporadni i nie potrafią rozwinąć swojej krainy. Oni uciekają, ponieważ zachód (Stany Zjednoczone) postanowił wprowadzić tam demokrację. USA rozwalili dobrze prosperujący kraj, doprowadzili do ruiny gospodarkę, wojsko i rząd. W efekcie działań Wujka Sama, Syrię opanowuje islamska zaraza morderców rodem ze średniowiecza. Rządy ludu (demokracja) w Syrii wyglądają tak:

syria isis

Bo państwo nie wyda ani złotówki

Fundacja Estera przy pomocy przedsiębiorców i Kościoła zebrała całą kwotę potrzebną do sprowadzenia i zakwaterowania 300-tu chrześcijańskich, syryjskich rodzin w Polsce. Nie ma więc obaw, że z naszych pieniędzy będą im fundowane darmowe wakacje w Polsce.

Bo Syryjki to szwarne dziołszki

Jeśli Polska ma się wzbogacić o takie Syryjki, jak Miriam Shaded:

miriam shaded

to tym bardziej nie mam nic przeciwko :)

Luk
Polub Luka

Luk

Wolnościowiec, bloger, radny Miasta Wodzisław Śl. Absolwent Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach. Właściciel kilku portali internetowych. Pomaga osobom rozpoczynającym prowadzenie biznesu. Więcej ->
Luk
Polub Luka
4 powody dla których warto przyjąć w Polsce 1500 Syryjczyków
14 votes, 5.00 avg. rating (99% score)